Două filme premiate la Happy Cinema. Vezi programul pe 7 zile

Filme bune în următorul program, pe 7 zile (cu începere de azi), la Happy Cinema Buzău

Două dintre filme – Nomadland și Another Round (artistice și mai puțin comerciale) – au fost premiate la diverse festivaluri de profil.

Filmul românesc, de asemenea premiat (Ursul de Aur) – Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – nu l-am mai inclus aici pentru că are deja ceva vechime.

Vezi mai jos programul care cuprinde și ziua de 1 iunie, cu un program special dedicat copiilor (afiș mai jos).

Vineri, 28 Mai
14:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:30 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
15:00 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
16:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
17:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
17:20 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
18:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
19:40 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
20:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
22:10 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
22:20 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18

Sâmbătă, 29 Mai
11:00 Lumea păpușilor – Familie, Premiera, AG
11:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
12:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:50 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
14:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:20 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
14:50 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
16:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
16:40 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
17:10 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
18:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:00 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
19:30 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
20:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
22:00 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
22:10 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18

Duminică, 30 Mai
11:00 Hansel și Gretel – Aventuri, Familie, Premiera, AG
11:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
12:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:30 Scoob! – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Horror, Mister, Normal, AG
13:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:10 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
14:30 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
15:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
16:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
16:50 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
17:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
18:40 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
19:10 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:00 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:40 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
21:50 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18

Luni, 31 Mai
13:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:00 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
14:30 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
15:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
16:20 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
17:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
17:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
18:40 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
19:40 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:10 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:50 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18

Marţi, 1 Iunie
11:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
12:00 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
12:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
13:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:10 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
14:30 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
16:20 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
16:40 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
17:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
18:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
19:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
19:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:00 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:50 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18

Miercuri, 2 Iunie
13:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
13:10 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
14:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
15:20 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
16:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
17:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
18:30 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
19:40 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:00 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:20 Boss Level – Acţiune, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:50 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12

Joi, 3 Iunie
13:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
13:00 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
14:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
15:10 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
16:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
17:20 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
18:30 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
19:30 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:00 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:20 Boss Level – Acţiune, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Avanpremiera, N15

loading...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.