Filme noi la Happy Cinema. Vezi AICI noul program

Vineri, 16 Iulie
13:30 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:50 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
14:10 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
15:50 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
16:40 Way Down – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Thriller, Normal, AP12
17:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:50 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
19:10 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
19:50 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
20:10 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
22:00 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:10 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18
22:10 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12

Sâmbătă, 17 Iulie
11:00 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
11:20 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
11:50 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:20 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
14:10 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
15:40 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
16:40 Way Down – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Thriller, Normal, AP12
17:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:50 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
19:10 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
19:50 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
20:10 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
22:00 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:10 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
22:10 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Duminică, 18 Iulie
10:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
10:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
11:00 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:00 Raya and the Last Dragon – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:20 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
14:20 The Croods: A New Age – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
15:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
15:50 Way Down – Acţiune, Aventuri, Fantastic, Thriller, Normal, AP12
16:30 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:00 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
18:30 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
18:40 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
19:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
21:00 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
21:20 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
21:40 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Luni, 19 Iulie
13:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
13:30 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:50 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Bigfoot Family – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
16:30 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
17:00 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
19:00 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
19:20 The Unholy – Horror, Normal, N15
20:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
21:20 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
21:40 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:00 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Marţi, 20 Iulie
13:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
13:30 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:50 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Bigfoot Family – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
16:30 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
17:00 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
17:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
19:00 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
19:20 The Unholy – Horror, Normal, N15
20:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
21:20 Fast & Furious 9 – Acţiune, Aventuri, Crimă, Thriller, Normal, AP12
21:40 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:00 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Miercuri, 21 Iulie
13:00 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
13:30 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:50 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
15:30 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
16:20 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
17:00 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
17:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
19:00 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Avanpremiera, N15
19:30 Old – Dramă, Mister, Thriller, Avanpremiera, N15
20:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
21:30 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:50 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:00 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

Joi, 22 Iulie
12:30 Luca – Animaţie, Aventuri, Familie, Premiera, AG
13:00 Spirit Untamed – Animaţie, Aventuri, Familie, Western, Normal, AG
13:30 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
14:30 Friendsgiving – Comedie, Dramă, Normal, AP12
15:00 Space Jam: A New Legacy – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Premiera, AG
16:00 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
16:30 Gunpowder Milkshake – Acţiune, Aventuri, Thriller, Premiera, N15
17:40 Old – Dramă, Mister, Thriller, Avanpremiera, N15
18:40 Wrath of Man – Acţiune, Crimă, Thriller, Avanpremiera, N15
20:00 Escape Room: Tournament of Champions – Acţiune, Aventuri, Horror, Mister, SF, Thriller, Premiera, N15
21:10 Snake Eyes: G.I. Joe Origins – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:30 Black Widow – Acţiune, Aventuri, SF, Normal, AP12
22:00 Spiral: From the Book of Saw – Crimă, Horror, Mister, Thriller, Normal, IM18

loading...

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.