Happy Cinema Buzău a anunțat programul cu începere de azi

Happy Cinema Buzău a anunțat azi programul valabil de azi (vineri) și până joia viitoare.

El poate fi consultat mai jos. Cei care doresc mai multe detalii, inclusiv trailere, pot accesa site-ul Happy Cinema (CLICK AICI).

Vineri, 11 Iunie
13:20 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:10 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 Nomadland – Dramă, Normal, N15
15:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:10 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
17:20 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:30 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
20:00 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
21:20 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:40 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
22:10 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15

Sâmbătă, 12 Iunie
10:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
11:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:40 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
13:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
14:50 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:10 Nomadland – Dramă, Normal, N15
16:20 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
17:00 The Witches – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AP12
17:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:30 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:50 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
21:20 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:40 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
22:10 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15

Duminică, 13 Iunie
10:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
11:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:40 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
13:10 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
13:30 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
14:50 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
15:10 Nomadland – Dramă, Normal, N15
16:00 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
17:00 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
17:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:40 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:10 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:30 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
21:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
21:40 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15

Luni, 14 Iunie
14:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:10 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:00 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
17:00 Trolls World Tour – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
17:20 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
18:40 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
19:30 Nomadland – Dramă, Normal, N15
21:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:20 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
21:50 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15

Marţi, 15 Iunie
14:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:10 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:00 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
17:00 Trolls World Tour – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
17:20 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
18:40 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
19:30 Nomadland – Dramă, Normal, N15
21:00 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
21:20 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
21:50 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15

Miercuri, 16 Iunie
14:20 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:40 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:20 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:20 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
16:50 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
17:20 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:10 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:30 The Hitman’s Wife’s Bodyguard – Acţiune, Comedie, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:20 Mortal Kombat – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 The Unholy – Horror, Avanpremiera, N15
22:00 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15

Joi, 17 Iunie
14:20 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:40 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:20 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:20 Cruella – Acţiune, Comedie, Crimă, Normal, AP12
16:50 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
17:20 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15
19:00 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:10 Godzilla vs. Kong – Acţiune, Dramă, SF, Thriller, Premiera, AP12
19:30 The Hitman’s Wife’s Bodyguard – Acţiune, Comedie, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:20 Mortal Kombat – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 The Unholy – Horror, Avanpremiera, N15
22:00 A Quiet Place Part II – Horror, Thriller, Premiera, N15

loading...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.