Incredibil. Gloria egalată în minutele 92 și 94. Iată fazele (VIDEO)

Când de la 3-1 nu se face 4-1, se pune în schimb de-un 3-3!

S-a întâmplat într-un interval de câteva minute ieri pe stadionul Gloria.

Mai jos vă prezentăm imaginile revelatoare.

Mai întâi iată golul de 3-2 din minutul 92 (Gloria – în negru – conducea cu 3-1).

Abia ce s-a repus balonul în joc, a urmat un aut, o centare în careu, o respingere neinspirată și un vole necruțător.

Avem și dovada că se putea lesne face 4-1. În minutele 88 și 90, Gloria a ratat două ocazii mari.

Spectatorii prezenți susțin că Gloria a avut și alte șanse de a face 4-1.

Se întâmplă probabil o dată la o mie de meciuri, ca o echipă să egaleze în prelungiri de la 3-1 la 3-3.

Dar uite că s-a întâmplat ieri, taman pe spinarea Gloriei (vezi foto cu George Timiș înmărmurit).

Prilej de bucurie pentru buzoienii – adversari ai Gloriei și ai conducerii actuale a clubului din Crâng.